Yaşam

Boran Kuzum Bihter Filmini Kabul Etme Nedenini Açıkladı: “Kadınları Güçlendiren Bir Yaklaşım Vardı”

Halid Ziya Uşaklıgil’in sevilen romanından uyarlanmıştır. Yasak aşk Dizi, Türk dizi tarihinin efsane yapımlarından biriydi. Finalinden bu yana yıllar geçmesine rağmen hala izlenen Aşk-ı Memnu dizisinin bir filminin çıkacağı haberi herkesi heyecanlandırdı… BihterFilmdeki Behlül karakteri Boran Kuzum, bu filmde rol almayı neden kabul ettiğini anlattı.

Detaylar ?

Farah Zeynep Abdullah’ın başrolünde olduğu Bihter filmini herkes heyecanla bekliyor.

1920’li yıllarda geçen ve “Aşk-ı Memnu” romanına yeni bir soluk getirecek filmin kadrosunda Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Osman Sonant, Hande Ataizi, Helin Kandemir, Nezaket Erden, Lorin Merhart yer alıyor. , Mert Can Tekin, Mert İnce, Ebru Özkan, Tilbe Saran gibi büyük isimler var.

Filmde “Behlül” karakterini canlandıracak olan Boran Kuzum, Elle Man dergisine verdiği röportajda özel açıklamalarda bulundu.

“Kadın bakış açısıyla anlatılan, kadını güçlendiren, yücelten bir yaklaşım vardı” diyen Boran Kuzum, daha önce görmediğimiz bir Bihter izleyeceğimizin haberini veriyor…

Filmde yer almasının nedenini ise şöyle anlattı: “Onu mağdur etmek yerine kendisine güç verildi ve bu dikkatimi çekti. Bu yüzden filmi kabul etmek istedim.”

Bakalım bu kez bizi nasıl bir Bihter karşılayacak… Yorumlarınız neler?

altinyayla-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu